ID:EOV-052
Uživatel:guest
Jméno:E-mail:
Nahlásit problém
* Jméno a text požadavku jsou povinné
EOV-052
*obrázek je pouze ilustrační
set
SOUČÁSTI SESTAVY
278352
Tube protective HDPE 50x4,6 mm, UV black; L=2 mTrubka ochranná HDPE 50x4,6 mm, UV černá; L=2 m
2 ks
na vyžádání na vyžádání
0,995 kg
420310
Cable CYA 10mm2 green/yellowKabel CYA 10mm2 (zelenožlutý)
2 m
na vyžádání na vyžádání
0,107 kg
429215
Cable H 07 BQF 2x1.5mm2 orange insulationKabel H 07 BQF 2x1.5mm2 oranžová izolace
21 m
na vyžádání na vyžádání
0,076 kg
431081
Cable eye pressing M8/10mm2Oko kabelové lisovací M8/10mm2
1 ks
na vyžádání na vyžádání
0,004 kg
431101
Cable eye pressing M12/10mm2Oko kabelové lisovací M12/10mm2
1 ks
na vyžádání na vyžádání
0,006 kg
432143
Tube HFXS 16 UV black, flexible /50m/Trubka HFXS 16 UV černá, korugovaná /50m/
20 m
na vyžádání na vyžádání
0,0416 kg
610012
Clamp for heating rod, flexible, S49 128mmPříchytka pružná topnice S49 128mm
32
na vyžádání na vyžádání
0,051 kg
612793
Insulated panel under main board - Fiberglass 1250x260x1-2 mmDeska izolační pod základní desku - Sklotextit 1250x260x2 mm
2 ks
na vyžádání na vyžádání
1,28 kg
612891
Heating rod L=2870mm 230V 900W (Backer ELC)Topnice L=2870mm 230V 900W (Backer ELC)
2 ks
na vyžádání na vyžádání
0,98 kg
613025
Heating rod L=1100mm 230V 250W (Backer ELC)Topnice L=1100mm 230V 250W (Backer ELC)
2 ks
na vyžádání na vyžádání
0,422 kg
614715
Heating rod L=4700mm 230V 1500W (Backer ELC)Topnice L=4700mm 230V 1500W (Backer ELC)
2 ks
na vyžádání na vyžádání
1,52 kg
615002
Fastener for heating rod headPříchytka hlavy topnice
2 ks
na vyžádání na vyžádání
0,052 kg
615003
Fastener for heating rod bodyPříchytka těla topnice
8 ks
na vyžádání na vyžádání
0,029 kg
615004
Base plate FeZn for attaching the heating rod under the switch stemDeska základní FeZn pro připěvnění topnice pod táhla
2 ks
na vyžádání na vyžádání
10 kg
615075
Fastener for one protective tube dia. 50mm to the upper side of the sleeper (concrete and wooden)Příchytka pro 1 ochrannou trubku pr. 50mm k hornímu boku pražce
4 ks
na vyžádání na vyžádání
0,186 kg
615104 W
Clamp universal, threaded, for S49 or UIC 60Svorka šroubovací univerzální pro S49 nebo UIC 60
4 ks
na vyžádání na vyžádání
1,18 kg
615137
Clamp for fastening to rail, with two bolts A2 (ČD-H/37)Svorka ukolejňovací se dvěma šrouby A2 (ČD-H/37)
1 ks
na vyžádání na vyžádání
0,852 kg
616010
Hammer pole for EOV FeZn,L=1000mmSloup zatloukací pro EOV FeZn,L=1000mm
2 ks
na vyžádání na vyžádání
2 kg
616200
Distribution box with bracket, for EOV type UNI1DSkříň rozvodná s konzolí pro EOV UNI1D
2 ks
na vyžádání na vyžádání
2,34 kg
620245
Hook washer, S25Podložka háková, M20 - pozinkovaná
1 ks
na vyžádání na vyžádání
0,402 kg
901893
Carriage bolt M8x25 DIN 603 A2, with flat round headŠroub M8x25 DIN 603 A2, vratové s plochou půlkulatou hlavou
11
na vyžádání na vyžádání
0,016 kg
910058
Bolt M20x220 DIN 931 galvanized steel, hexagonal head, partial treadŠroub M20x220 DIN 931 HDG, šestihr. hl., část. závit
1 ks
na vyžádání na vyžádání
0,584 kg
940050
Nut DIN 934 A2 M8Matice DIN 934 A2 M8
11 ks
na vyžádání na vyžádání
0,015 kg
940173
Nut DIN 934 Hot-dip galvanized steel M20 oversizeMatice DIN 934 HDG M20, (do plusu) oversize
2 ks
na vyžádání na vyžádání
0,052 kg
960160
Washer, lock DIN 127 A2 for M8Podložka DIN 127 B A2 pro M8, pružná
11 ks
na vyžádání na vyžádání
0,002 kg
960170
Washer DIN 6798 A2 for M8, serrated, outerPodložka DIN 6798 A A2 pro M8, vějířová, vnější
1 ks
na vyžádání na vyžádání
0,001 kg
960230
Washer DIN 125 A2 for M12Podložka DIN 125 A A2 pro M12, rovná
11 ks
na vyžádání na vyžádání
0,007 kg
960270
Washer DIN 6798 A2 for M12, serratedPodložka DIN 6798 A A2 pro M12, vějířová vnější
1
na vyžádání na vyžádání
0,006 kg
97002000
Washer DIN 125 B HDG for M20, flatPodložka DIN 125 B HDG pro M20, rovná
1 ks
na vyžádání na vyžádání
0,016 kg
980513
Wood Screw 4,5x40 DIN7997 A2 countersunk head+phillips socketVrut 4,5x40 DIN7997 A2 zápustná hl.+křížová drážka
8
na vyžádání na vyžádání
0,002 kg
POZNÁMKA
Výhybky soustavy svršku S49 1.generace, provedení s dřevěnými pražci