Náhradní díly
Seznam náhradních dílů
ID:299140
Uživatel:guest
Jméno:E-mail:
Nahlásit problém
* Jméno a text požadavku jsou povinné
299140
*obrázek je pouze ilustrační
ks
POUŽITÉ MATERIÁLY
součást materiál
Ochraný plášť plast
Základní deska laminát
Spojoavcí materiál nerezová ocel
POZNÁMKA

LIST SOUČÁSTÍ

1 ks 299145 Deska sklolaminátová pod TB 24 (mezi tělesy výhybek)
2 ks 901910 Šroub M8x30 DIN 933 A2
4 ks 960140 Podložka DIN 125 A2 pro M8
6 ks 960160 Pružná podložka DIN 127 A2 pro M8
4 ks 901650 Šroub M6x25 DIN 84 A2
4 ks 940040 Matice M6 DIN 934 A2
4 ks 940043 Matice M6 DIN 439 A2
8 ks 960100 Pružná podložka DIN 127 A2 pro M6
2 ks 960090 Podložka, DIN 125 A2 pro M6
2 ks 901883 Šroub M8x25 DIN 963 A2
2 ks 700610 Pružina FeZn 1x12x90
2 ks 901684 Šroub M6x30 DIN 444
1 ks 299147 Ochranná stříška pro skříň TB 24
1 ks 261660 Tyč sklolaminát, ochrana před výhybkou a skříní (také k uchycení lampy)
1 ks 902390 Šroub M12x30 DIN 933
1 ks 960230 Podložka DIN 125 A2 for M12
1 ks 960250 Podložka 12,2 DIN 127B A2