Tento web využívá sílu moderních technologií. Odladěn byl pro Google Chrome a Mozilla Firefox. Poběží i v řadě dalších moderních prohlížečích s plnou implementací standardů. V případě používání prohlížeče, jenž nepodporuje moderní webové standardy plně, např. Internet Explorer, Microsoft Edge, nemůžeme zaručit úplnou funkci webu a jeho korektní zobrazení.

LOGIN

Reference

Výběr realizovaných projektů

Oldřichov

osvětlení v Oldřichově u Duchcova


V celém rozsahu stanice Oldřichov jsme vybudovali základy a postavili osvětlovací věže. Předmětem dodávky bylo rovněž osazení moderními svítidly, montáž a osazení kontrolních rozvaděčů včetně instalace software pro dálkové ovládání svítidel.

Plzeň Koterov

Uzel Plzeň, 5.stavba Lobzy - Koterov


Elektroline zrealizoval moderní LED osvětlení na pěší lávce přes železniční trať.

Jihlava

JihlavaSever, Pávovská ul. (Kaufland - Bosch)


Elektroline jako generální dodavatel, zrealizoval 6km dlouhou, dvoustopu trolejbusovou trať. Elektroline se spolupodílel na projekčních pracech. Elektroline zrealizoval dodávku materiálu a provedl práce spojené s výstavbou základů, stavbou trakčních stožárů, pokládkou napajecích kabelů, montážního trakčního vedení a dodávkou napajecích stanic. Stavbu se povedlo zrealizovat  během pohých 12 měsíců.  


Most-Litvínov

rekonstrukce tramvajové trati


Tento projekt je teprve ve výstavbě. Jedná se o demontáž a následnou montáž šikmého řetězovkového vedení. Jedná se o vzácný a technicky obtížný způsob upevnění nosného lana. Stavba je rozdělena do vícero etap, kdy Elektroline momentálně pracuje na první etapě. Předpokládaný termín ukončení je v roce 2022.


Bechyně

Osvětlení stanice


V celém rozsahu stanice Bechyně jsme vybudovali základy a postavili osvětlovací věže. Předmětem dodávky bylo rovněž osazení moderními svítidly, montáž a osazení kontrolních rozvaděčů včetně instalace software pro dálkové ovládání svítidel.

Bělá nad Radbuzou

osvětlení


Firma Elektroline byla odpovědná za dodávku a montáž veřejného osvětlení v železniční stanici Bělá nad Radbuzou.

Kdyně

osvětlení


Firma Elektroline byla odpovědná za dodávku a montáž veřejného osvětlení v železniční stanici Kdyně.

Klenčí pod Čerchovem

osvětlení


Firma Elektroline byla odpovědná za dodávku a montáž veřejného osvětlení v železniční stanici Klenčí pod Čerchovem


Pardubice

rekonstrukce TBUS křižovatky Na Veselce


generální rekonstrukce křížení TBUS tratí v tahovém provedení

Teplice

Modernizace trakčního trolejového vedení trolejbusové sítě MHD Teplice


Namontováno tzv. „3x3x3“ tedy, 3 ks elektrických výhybek, 3 sjezdových a 3 křížení trolejbusového vedení. Dodávka a montáž moderních trakčních armatur.

Řetenice

EOV


Firma Elektroline a.s. byla odpovědná za kompletní dodávku a montáž automatického systému elektrického ohřevu výměn (EOV) vč. řídícího rozváděče RDOOS/EOV v železniční stanici Řetenice.

Utrecht

Sunny line


Jde o rekonstrukci trakčního vedení dvou úseků tramvajové tratě:

- úsek C-3 km dvoukolejně

- a úsek D-7 km dvoukolejně

TV bylo v celém úseku dvoukolejné tratě cca 10km demontováno ( ELL, Colas Rail, K+M), stožáry jsou ponechány stávající.

Práce jsou  prováděny ve dvou pracovních skupinách a směnách (ranní, odpolední).  Pracují 4 montážní skupiny, kdy  na Tv pracuje 20 – 24 lidí.

Z důvodu krátké doby výstavby byla všechna ramena předmontována ve výrobním závodě Elektroline dle předem připravené dokumentace. Příprava dokumentace a jednání ohledně systému probíhaly již od začátku roku 2020

Montáž nového TV,

  • Řetězovkové vedení NL+TD
  • Zavěšeno GFG řetězovková ramena, drážní systém 150 cm , včetně dvou tunelů, snížený systém řetězovky na 40cm
  • Kotvení Tensorex