LOGIN

titl_prodprg-cz.png

Elektrický ohřev výhybek

 

Provádíme návrhy technického řešení, zpracování realizační dokumentace, výrobu a montáž plně automatického systému elektrického ohřevu výhybek (EOV). Systém je řízen pomocí srážkového a  kolejového čidla. K rozvaděči lze připojit více sad čidel, což je vhodné, pokud se rozvaděč nachází uprostřed stanice a každé zhlaví je třeba řídit zvlášť z důvodu odlišných povětrnostních podmínek. Napájení EOV je možné z trakčního vedení 25kV AC, 3kV DC, z distribuční sítě do 35kV nebo ze sítě nízkého napětí.

 

Hlavní částí systému EOV je rozvaděč nízkého napětí, který je vybaven PLC řídicím systémem, prvky jištění a ochran, ovládání, měření a diagnostiky vytápěných okruhů. Rozvaděč je možné dálkově monitorovat a parametrizovat naším řídicím systémem DOOS z ovládacího rozvaděče RDOOS/ EOV, nebo dle přání zákazníka připravit pro připojení do drážní technologické sítě. Instalace rozvaděče je možná do kioskové trafostanice (kioskové měnírny), do pilíře v kolejišti, nebo v prostorách technologických budov a rozvoden.

 

Topné tyče dodáváme typové od firmy Electrolux vyrobené ze speciálního materiálu NiCr s průměrnou životností 13let. Topná tyč je uchycena pomocí jedné šroubovací a několika pružných typových příchytek, dle tvaru železničního svršku.

 

Provádíme dodávku a montáž krytů EOV, díky kterým dojde k zakrytí sestavy ohřevu EOV za účelem zvýšení účinnosti, a to v mezipražcovém prostoru v oblasti táhel. Tyto kryty zároveň omezují množství navátého sněhu do mezipražcového prostoru a tím zlepšují funkci táhel výhybky.

 

PH6B8023 copy.jpg
PH6B8013 copy.jpg
IMG_2961 copy.jpg
PH6B7990 copy.jpg
PH6B8106 copy.jpg
13122011440 copy.jpg
Česká Třebová 16-22 copy.jpg
P1010122 copy.jpg